Hej,
letos nadaljujemo z izvedbo MOSS (micro/mini/midi/maksi open source simpozij), ki bo v prvem tednu oktobra. Trenutno smo v fazi iskanja oseb in organizacij, ki bi pomagale pri organizaciji dogodka. Primarna ideja je, da bi letošnji MOSS bil razdeljen na dva dela, prvi del bila predavanja na temo Open source, v drugem delu pa bi pripravili aktivnosti za skupnost prevajalcev (prevajalski maraton, spoznavanje s prevajanjem, etc.). Vse zainteresirane vabim na sestanke, ki bo takrat, ko se največ ljudi prijavi na anketi → https://oblak.na-prostem.si/apps/polls/s/7CDL5btO Seveda lahko predlagate teme, termine, karkoli.
Hvala in upam, da se zorganiziramo :) Lep vikend