Pozdravljene_i,
ze nekaj casa se nismo sestale_i. V vmesnem casu je name prislo nekaj povprasevanja po razlicnih stortivah za hostanje, predvsem je z dveh strani prislo vprasanje po cryptpadu. Ce se dobimo na sestanku, lahko predebatiramo, kako bi omogocili razsirjanje kompot storitev na nacin, ki ne obremenjuje administratorjev prevec.
Druga stvar je poletno branje - v LeftClicku oz na Placu obujamo tehno-politicni bralni krozek. Danes se lahko glasujete o terminu uvodnega sestanka, na tej povezavi: https://uskladi.kompot.si/datum/studs.php?poll=IwOpcqlIjwgU3Knl
Skratka, ce/ko nam ustreza, predlagam da se dobimo v poletni maniri, brez nekih hudih nacrtov, in uizi pokramljamo, spijemo kaksno limonado - se javljam da prinesem limone in ozemalnik. Ko se dogovorimo za datum sestanka, lahko pa naredim tudi napoved in te zadeve.
TP