List name Post address Description
Brigada brigada@kompot.si Organizacijske, tehnicne in delovne zadeve za kompot.si
Chillchat chillchat@kompot.si Chill Chat
Clanstvo clanstvo@kompot.si Mailing lista za obvescanje clanstva in vkljucevanje.
Hribolaz hribolaz@kompot.si gremo u hribe
Kriticna-psihologija kriticna-psihologija@kompot.si Bralni krozek kriticne psihologije
Least least@kompot.si Reporting and networking for Eastern Europe
ŠS6 ss6@kompot.si Obvestilnik Šišenske Soseske 6 (https://šs6.si)
Trnowstajl trnowstajl@kompot.si fuzbal
Results per page: